Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

Dzięki RESTU będziesz mieć więcej gości a Twoją sprzedaż zwiększymy do maksimum

Pro.Restu jest narzędziem pomagającym pozyskać nowych klientów. Im aktywniej będziecie z niego korzystać, tym więcej gości Cię odwiedzi. Dodatkowo uzyskasz cenne recenzje od swych klientów, które są najlepszą reklamą.

Promuj swoją restaurację

Aktualizuj profil na RESTU, dodawaj ciekawe wydarzenia lub zaoferuj "sprytną zniżkę", a zobaczysz, że sprzedaż wzrośnie.

 • Aktywnie zarządzaj
  swoim profilem


  Dodaj profil na RESTU.pl i wygodnie nim zarządzaj z jednego miejsca. Dodatkowo uzyskasz możliwość reklamy Twojej restauracji lub możliwość opłacenia pozycji.

 • Sezonowe menu oraz
  ciekawe wydarzenia


  Daj o sobie znać. Dodawaj sezonowe menu, informacje o specjalnych promocjach lub wydarzeniach, w których bierze udział Twoja restauracja. Dodatkowo możesz utworzyć "sprytną zniżkę", która pomoże Ci wypełnić salę nawet w mniej popularnych godzinach.

 • 30 % rezerwacji
  z telefonu


  Ponad 30 % rezerwacji goście dokonują z telefonów. Z naszej aplikacji korzysta już ponad 10 000 osób. Bądź widoczny na najpopularniejszych platformach - Android i iOS.

 • Przyciągnij gości
  dzięki nowej stronie internetowej


  Przyciągnij klientów dzięki nowym stronom internetowym, które dla Ciebie utworzymy wraz z wersją mobilną. Wykorzystaj w pełni potencjał telefonów.

Z rezerwacją online masz otwarte 24 godziny na dobę

 • 30 % rezerwacji
  jest dokonywanych po godzinach

  Online rezerwacje działają poza godzinami otwarcia restauracji, kiedy jest aż 30 % rezerwacji. Nie trać niepotrzebnie gości.

 • Rezerwacyjny widget na twoją stronę

  Umieść na swojej stronie widget, a my zajmiemy się resztą. Gość otrzyma potwierdzenie rezerwacji e-mailem oraz SMS-em.

 • Zwracaj uwagę na swych gości

  Bądź dobrym gospodarzem - poświęcaj czas swoim gościom i nie trać go na odbieranie telefonów.

S online rezervacemi máte otevřeno 24 hodin denně

Uzyskaj recenzje od realnych gości i zbieraj cenne kontakty

Dzięki Pro.Restu uzyskasz mnóstwo sprawdzonych recenzji i wiele cennych kontaktów. Tylko od Ciebie zależy w jaki sposób je wykorzystasz.

 • Dobra opinia jest najlepszą reklamą.

  Pozwól swym gościom ocenić Twoją restaurację. Ich referencje są najlepszą reklamą. Goście mogą oceniać tylko na podstawie dokonanej rezerwacji. Żadnych fałszywych recenzji.

 • Zdobądź nagrodę restauracji roku.

  Na podstawie uzyskanych danych możesz poprawić swą wydajność. Dodatkowo możesz stać się częścią ankiety Restauracja Roku, która jest znakomitą wizytówką dla restauracji.

 • Roman L.

  15 min
 • Klára D.

  28 min

  Gulasz był znakomity a ciepłe jabłeczne ciasto z waniliowymi lodami i bitą śmietaną było fantastycznym zakończeniem obiadu. Obsługa jest miła i przyjacielska.

 • Petr T.

  2 dni
 • Dominika S.

  4 dni
 • Zbieraj kontakty do Twoich klientów.

  Zyskaj kontakty do swych klientów. Dzięki temu będziesz mógł im przesyłać klientom oferty sezonowych wydarzeń oraz specjalne menu. Zachęcić gości do ponownych odwiedzin.

 • Zebrane kontakty
  są tylko Twoje.

  Restu nie korzysta z Twoich kontaktów. Są tylko Twoje, więc nie zwlekaj i daj swoim gościom powód do ponownej wizyty.

Elektroniczna księga rezerwacji

Pracuj ze swoimi gośćmi również poza restauracją

Nasz system CRM umożliwi Ci pracę z klientami. Dowiesz się co lubią lub na co mają alergię.

Będziesz mógł wysyłać newslettery, przygotowywać spersonalizowane oferty, a przede wszystkim pracować nad tym, aby w pełni spełnić oczekiwania klientów.

Więcej funkcji

Wypróbuj nas

Wybrałeś którąś z naszych usług? Teraz pozostaje już tylko optymalne ustawienie. Zacznij w pełni korzystać z Pro.Restu i rozpocznij nową erę swojej działalności.

Wybierz optymalny pakiet